Osiedle ŚWIERKOWE w Walerianowie ul.Bukowa 1
Domy na sprzedaż Poznań Kontakt
  • Zamieszkaj w spokojnej dzielnicy wśród zieleni
  • Dom tańszy od mieszkania
Zobacz rzuty domów


Mieszkania na sprzedaż Poznań
LBM Partnerzy

Pracownia Projektowa ANI

Wnętrza Hanna Chudy

Energo Consulting - charakterystyka budynkuOpis inwestycji


osiedla Świerkowego w Walerianowie


Obecnie realizowana inwestycja obejmuje zespół 20 dwukondygnacyjnych budynków mieszkalnych, wchodzących w skład dwóch szeregów położonych w jednej linii zabudowy. W skład pierwszego szeregu wchodzi 12 budynków, natomiast szereg drugi składa się z 8 budynków, skrajne budynki o powierzchni 98,52 m2, oraz środkowe o powierzchni 56,89 m2.

Wszystkie budynki mają podobny układ funkcjonalny. W części parterowej znajduje się salon wraz z aneksem kuchennym. Z salonu istnieje wyjście na taras i ogród. Każda z łazienek wyposażona jest w prysznic. Dodatkowo, w części parterowej budynków skrajnych znajduje się pokój.

W przypadku budynków środkowych część komunikacyjna obejmuje schody, natomiast budynki skrajne wyposażone są ponadto w wiatrołap.

Piętro obejmuje 2 sypialnie w budynkach środkowych i 3 sypialnie w budynkach skrajnych. Każdy budynek wyposażony jest w tej części w łazienkę.

Pełna oferta mieszkań na osiedlu Świerkowym w Walerianowie, spełnia wymagania Programu MDM. Wszystkie domy i lokale są dostępne w MDM 2018.